– NAJBOLJE PLASIRANE EKIPE I NAJBOLJI POJEDINCI –

TROFEJ  BEOGRADA U RUKOMETU – N R T ”TERME ČATEŽ  2019.”

– NAJBOLJE  PLASIRANE  EKIPE  I  NAJBOLJI  POJEDINCI –

DEČACI  2008. ( 4. ekipe )

1. RD ”URBANSCAPE” – Škofja  Loka ( Slovenija )
2. SELEKCICA  BEOGRADA
3. RK ”LAVOVI” – Beograd

DEVOJČICE  2007. ( 14. ekipa )

1. ŽRK ”BERANE 2003.” – Berane ( Crna Gora )
2. RD ”LITIJA” – Litija ( Slovenija )
3. RK ”JUNIOR” – Beograd

NAJUSPEŠNIJI  ASISTENT: Natalija  Lekić  ( ŽRK Berane 2003. )
NAJBOLJI  GOLMAN: Lana  Petek ( RD Litija )
NAJBOLJI  IGRAČ: Nina  Ramusović  ( ŽRK Berane 2003. )

DEČACI  2007.  ( 18. ekipa )

1.  RK ”CELJE PIVOVARNA LAŠKO” – Celje ( Slovenija )
2.  RD ”RIKO RIBNICA” – Ribnica ( Slovenija )
3.  RK ”VOJVODINA” – Novi Sad

NAJUSPEŠNIJI  ASISTENT:  Saša  Radivojević – ( RD Riko Ribnica )
NAJBOLJI  GOLMAN:  Žiga  Kuković – ( RK Celje P L )
NAJBOLJI  IGRAČ:  Aljuš  Anžić  – ( RK Celje P L )

DEVOJČICE  2005.  ( 17. ekipa )

1.  RK ”BEOGRAD” – Beograd
2.  ORK ”BEOGRAD” – Beograd
3.  ŽRK ”CRVENA  ZVEZDA” – Beograd

NAJUSPEŠNIJI  ASISTENT:  Emilija  Nikolić  ( ORK OBeograd )
NAJBOLJI  GOLMAN:  Aleksandra  Šarac  ( ORK Beograd )
NAJBOLJI  IGRAČ:  Milica  Bakun  ( RK Beograd )

DEČACI  2005. ( 21. ekipa )

1.  RK ”CELJE PIVOVARNA LAŠKO” – Celje ( Slovenija )
2.  RK ”BEOGRAD” – Beograd
3.  RK ”NOVI  BEOGRAD” – Beograd

NAJUSPEŠNIJI  ASISTENT:  Mateja  Trifunović  ( RK Beograd )
NAJBOLJI  GOLMAN:  Jan  Češek  ( RK Celje P L )
NAJBOLI  IGRAČ:  Nejc Priberšek  ( RK Celje P L )

DEVOJČICE  2003.  ( 16. ekipa )

1.      SELEKCIJA  BEOGRADA
2.      URK  ”STUDENTSKI  GRAD” – Beograd
3.      ŽRK  ”CRVENA  ZVEZDA” – Beograd

NAJBOUSPEŠNIJI  ASISTENT:  Anđela Nađ  ( Selek. Beograda – RK Beograd )
NAJBOLJI  GOLMAN:  Anja  Cvetković ( Selek. Beograda – RK Kolubara )
NAJBOLJI  IGRAČ:  Tamara  Kocić ( Selek. Beograda – RK Kosmaj )

DEČACI  2003.  ( 23. ekipe )

1.  URK ”STUDENTSKI  GRAD” – Beograd
2.  RK  ”METALOPLASTIKA” – Šabac
3.  RK ”VOJVODINA” – Novi Sad

NAJUSPEŠNIJI  ASISTENT:  Vukašin  Antonijević  ( RK Metaloplastika )
NAJBOLJI  GOLMAN: Stefan  Ćorović  ( URK Studentski Grad )
NAJBOLJI  IGRAČ: Ognjen  Komarica  ( URK Studentski  Grad )

IGRAČICE  2001.  ( 5. ekipa )

1.  RK ”VRHNIKA” – Vrhnika  ( Slovenija )
2.  SUŽR ”RADNIČKI” – Beograd
3.  –

NAJUSPEŠNIJI  ASISTENT:  Glorija  Zelić  ( SUŽR Radnički )
NAJBOLJI  GOLMAN: Špela  Remiška  ( RK Vrhnika )
NAJBOLJI  IGRAČ: Tija  Robida  ( RK Vrhnika )

IGRAČI  2001.  ( 6. ekipa )

1. RK ”DUBRAVA” – Zagreb  ( Hrvatska )
2. RK ”SC VOŽDOVAC 2012.” – Beograd
3. URK ”STUDENTSKI  GRAD” – Beograd

NAJUSPEŠNIJI  ASISTENT:  Nikola  Farkaš ( RK Dubrava )
NAJBOLJI  GOLMAN:: Pavle Samardžija ( RK SC Voždovac 2012. )
NAJBOLJI  IGRAČ: Nikola  Zečević ( RK SC Voždovac 2012. )

POSEBNA  PRIZNANJA

Trofej ”JELENA  ZINDOVIĆ”
/ najbolji golman u ženskoj konkurenciji /

ANJA  CVETKOVIĆ – Selekcija Beograda ( RK Kolubara – Lazarevac )
* * *
Trofej  ”ANDRIJA  BANJANIN”
/ najbolji golman u muškoj konkurenciji /

STEFAN  ĆORVIĆ – URK Studentski Grad ( Beograd )
* * *
Trofej  ”MLENKO  STOJKOVIĆ”
/ najbolji igrač u muškoj konkurenciji /

NIKOLA  ZEČEVIĆ – RK SC Voždovac 2012. ( Beograd )
* * *
Trofej  ”BOGDAN  CVIJETIĆ”
/ M V P igrač na Trofeju /

NIKOLA  FARKAŠ – RK Dubrava ( Zagreb )
* * *
Trofej  ”BRANISLAV  POKRAJAC”
/ najuspešniji  trener na Trofeju /

MARKO  BREZIĆ  – RK Dubrava ( Zagreb )