Izveštaj sa NRT 2018.

TROFEJ  BEOGRADA U RUKOMETU – N R T ”TERME ČATEŽ  2018.”

– NAJBOLJE  PLASIRANE  EKIPE  I  NAJBOLJI  POJEDINCI –

DEVOJČICE  2008. ( 4. ekipe )

1. ŽRK ”SEŽANA” – Sežana (Slovenija)
2. URK ”STUDENTSKI  GRAD” – Beograd
3. ŽRK ”SLOVEN” – Ruma

DEČACI  2008. ( 4. ekipe )

1. RD ”SEŽANA” – Sežana ( Slovenija )
2. URK ”STUDENTKI GRAD” – Beograd
3. RK ”SINĐELIĆ” – Beograd

DEVOJČICE  2006. ( 7. ekipa )

1. RK ”TAURUNUM” – Beograd
2. ORK ”UMČARI” – Umčari
3. ŽRK ”CRVENA  ZBEZDA” – Beograd

NAJBOLJI  ASISTENT: Teodora  Dušić  ( ORK Umčari)
NAJBOLJI  GOLMAN:  Tatjana Činku ( RK Taurunum )
NAJBOLJI  IGRAČ:  Iva Petković  ( RK Taurunum )

DEČACI  2006.  ( 17. ekipa )

1.  URK ”STUDENSKI  GRAD” – Beograd
2.  RK ”DUBRABA” – Zagreb ( Hrvatska )
3.  RA ”PARTIZAN” – Beograd

NAJBOLJI  ASISTENT:  Ognjen  Cenić – ( RA Partizan )
NAJBOLJI  GOLMAN:  Branko Leo Sunajko – ( RK Dubrava )
NAJBOLJI  IGRAČ:  Nikola  Filipović – ( URK Studentski Grad )

DEVOJČICE  2004.  ( 17. ekipa )

1.  RK ”VARDAR” – Skoplje ( Makedonija )
2.  URK ”STUDENTSKI  GRAD” – Beograd
3.  RK ”OLIMPIJA – Ljubljana ( Slovenija )

NAJBOLJI  ASISTENT:  Iris Vinski  ( RK Olimpija )
NAJBOLJI  GOLMAN:  Veronika  Georgijevska ( RK Vardar )
NAJBOLJI  IGRAČ:  Anja Georgijev  ( URK Studentski Grad )

DEČACI  2004. ( 20. ekipa )

1.  URK ”STUDENSKI  GRAD” – Beograd
2.  RK ”VARDAR” – Skoplje ( Makedonija )
3.  RK ”RAKOVICA” – Beograd

NAJBOLJI  ASISTENT:  Ile Tabakov  ( RK Vardar )
NAJBOLJI  GOLMAN:  Stefan Ćorović  ( URK Studentski  Grad )
NAJBOLI  IGRAČ:  Uroš Pribišević  ( URK Studentski Grad )

DEVOJČICE  2002.  ( 12. ekipa )

1.      RK ”BEOGRAD” – Beograd
2.      DR “Š R A M” – Slovenj  Gradec ( Slovenija)
3.      ORK  ”BEOGRAD” – Beograd

NAJBOLJI  ASISTENT:  Alja  Kraus ( DR  Š R A M )
NAJBOLJI  GOLMAN:  Anđela  Stajić  ( RK Beograd )
NAJBOLJI  IGRAČ:  Alja  Kraus  ( DR  Š R A M )

DEČACI  2002.  ( 16. ekipa )

1.  RK ”PARTIZAN” – Beograd
2.  RK  ”DUBRAVA” – Zagreb ( Hrvatska )
3.  RK ”SMEDEREVO” – Smederevo

NAJBOLJI  ASISTENT:  Miloš  Milošević  ( RK Smederevo )
NAJBOLJI  GOLMAN: Vojislav  Đorđević  ( RK Partizan )
NAJBOLJI  IGRAČ: Nikola  Farkaš  ( RK Dubrava)

POSEBNA  PRIZNANJA

Trofej ”JELENA  ZINDOVIĆ”
/ najbolji golman u ženskoj konkurenciji /

VERONIKA  GEORGIJEVSKA – RK Vardar ( Skoplje )

Trofej  ”ANDRIJA  BANJANIN”
/ najbolji golman u muškoj konkurenciji /

VOJISLAV  ĐORĐEVIĆ – RK Partizan ( Beograd )

Trofej  ”MLENKO  STOJKOVIĆ’
/ najbolji igrač u muškoj konkurenciji /

NIKOLA  FARKAŠ – RK Dubrava ( Zagreb )

Trofej  ”BOGDAN  CVIJETIĆ”
/ M V P igrač na Trofeju /

MIRKO  BEĆANOVIĆ – RK Partizan ( Beograd )

Trofej  ”BRANISLAV  POKRAJAC”
/ najuspešniji  trener na Trofeju /

NENAD  PULJEZEVIĆ – RK Partizan ( Beograd )

ORGANIZATOR